اطلاعات و مقایسه کاندیداهای آذربایجان شرقی

به منظور توزیع عادلانه فرصت های تبلیغی در فضای مجازی

در آستانه برگزاری دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و آغاز تبلیغات رسمی کاندیداهای این دوره از انتخابات پایگاه خبری تحلیلی نصر با همکاری شرکت های فناوری ماوی و کایرا سامانه مستقل انتخابات با عنوان “میزان ۱۰” را رونمایی کرد.

انتخابات دوره دهم مجلس آذربایجان شرقی

به گزارش نصر، با توجه به ظرفیت های فوق العاده فضای مجازی در این دوره از انتخابات رسانه های دیجیتال یکی از بهترین گزینه ها و فرصت های تبلیغاتی با کمترین هزینه و بیشترین کارآیی به شمار می رود.

این گزارش حاکی است، میزان۱۰ با پیگیری مهم‌ترین رویدادهای انتخاباتی و معرفی دقیق نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در آذربایجان شرقی، در تلاش است همه آن چیزی که یک شهروند برای رفتن به پای صندوق رای نیاز دارد را برای او فراهم کند.

با استفاده از میزان۱۰ مخاطبان می‌توانند با پیشینه فعالیت‌های یک نامزد آشنا شوند، رویکردهای او را در زمینه‌های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و محیط زیست مطالعه کنند، تصاویر او در رویدادها و همایش‌های مختلف را ببینند، پیگیر اخبار پیرامون آن نامزد باشند و در نهایت کانال‌های ارتباطی مستقیم با نامزد را جهت ارتباط هرچه بیشتر با او بیابند.

میزان۱۰ که از طریق وب‌سایت و اپلیکیشن موبایل در دسترس است، حاصل دسترنج و همکاری سه مجموعه پایگاه خبری تحلیلی نصر و شرکت های فناوری ماوی و کایرا  است که دغدغه‌ی آینده‌ای بهتر برای کشوری توسعه‌ یافته‌تر را همواره بر دوش کشیده‌اند.

شما می توانید با مراجعه به آدرس mizan10.com  از محتوای این رسانه دیجیتال بهره ببرید.