روبوسی گرم هیلاری با امیر اماراتی +عکس

دریافت بیتکوین رایگان هر نیم ساعت یکبار با سایت تائید شده ساتوشی هیرو

آخرین نیوز: یک پایگاه خبری مصری با اشاره به نوع استقبال و مصافحه وزیر خارجه امارات با همتای آمریکایی خود آن را مورد توجه قرار داد و اعلام کرد که این مصافحه بسیار گرم بود.

به گزارش فارس، “هیلاری کلینتون ” وزیر خارجه آمریکا روز گذشته برای سفری دوره ای در خاورمیانه، وارد ابوظبی پایتخت امارات شد و با “شیخ عبدالله بن زاید ” همتای اماراتی خود دیدار کرد.

مصافحه خانم وزیر با عبدالله بن زاید توجه برخی رسانه ها را به خود جلب کرد و یک پایگاه خبری مصری آن را سوژه خبری خود قرار داد و با انتشار عکس این مصافحه، آن را داغ توصیف کرد.

پایگاه خبری مصری البشایر، در این خصوص نوشت: شیخ عبدالله بن زاید وزیر خارجه امارات استقبالی گرم از خانم کلینتون وزیر خارجه آمریکا به عمل آورد.

البشایر افزود: این استقبال بیش از معمول گرم بود و به طور جدی این استقبال در روبوسی داغ شیخ عبدالله با همتای آمریکایی خود، خود را نشان داد.

این پایگاه خبری اشاره نکرد که دلیل استقبال گرم وزیر خارجه امارات از هیلاری کلینتون چیست و چرا این استقبال و مصافحه توجه برخی رسانه ها را جلب کرده و خبرساز شده است.

البشایر در پایان اعلام کرد که کلینتون در ابتدای سفر دوره ای خود در منطقه، دیروز وارد ابوظبی شد و هدف وی نیز تشدید فشارها بر ایران به دلیل برنامه هسته ای بود.