ریپل ۸۰۰ میلیون توکن XRP را دوباره قفل کرد! قیمت افزایش می‌یابد؟


زمان مطالعه: ۲ دقیقه

بر اساس گزارش‌های منتشرشده، ریپل (XRP) پس از آنلاک کردن ۱ میلیارد توکن به ارزش حدود ۶۱۰ میلیون دلار در اول ژانویه ۲۰۲۴، ۸۰۰ میلیون XRP به ارزش حدود ۴۹۲٫۵ میلیون دلار را در دو تراکنش به سیستم امانی خود بازگرداند. این اقدام بخشی از روند ماهانه انتشار و قفل مجدد مقدار ثابتی از XRP توسط ریپل از صندوق امانی خود است.
همان‌طور که در خبرهای قبلی رمزارز نیوز هم گزارش شد، ریپل روز گذشته ۱ میلیارد XRP از سپرده‌های خود را در سه تراکنش ۵۰۰، ۴۰۰ و ۱۰۰ میلیون توکنی منتشر کرد. حال، گزارش شده که این شرکت در یک تراکنش، ۵۰۰ میلیون XRP به ارزش بیش از ۳۰۸ میلیون دلار و در تراکنش دوم، ۳۰۰ میلیون توکن دیگر به ارزش بیش از ۱۸۴ میلیون دلار را دوباره در صندوق امانی خود قفل کرده است.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!
شروع


دارایی‌های ریپل به دو دسته تقسیم می‌شوند: توکن‌های XRP که در حال حاضر در کیف پول خود نگهداری می‌کند و توکن‌های XRP که مشمول سپرده‌گذاری در دفتر کل بوده و در ۳۹ ماه آینده به‌ صورت ماهانه منتشر خواهند شد. بر این اساس، ریپل تا زمانی‌ که صندوق امانی مذکور، توکن‌ها را به‌ شکل ماهانه آزاد نکند، به دسته دوم از توکن‌های XRP، دسترسی ندارد. همچنین، اکثریت قریب به اتفاق توکن‌های منتشرشده به صندوق امانی ریپل بازگردانده می‌شوند.
سیستم سپرده‌گذاری ریپل در دسامبر ۲۰۱۷ راه‌اندازی شد تا از شفافیت و ثبات بازار XRP اطمینان حاصل شود. این مکانیسم برنامه‌ریزی‌شده تا زمان انتشار تمام ۵۵ میلیارد XRP ادمه می‌یابد.
در زمان نگارش این خبر، XRP با ۰٫۶۳ دلار معامله می‌شود و در ۲۴ ساعت گذشته ۲٫۷ درصد رشد داشته است. ارزش بازار XRP نیز بیش از ۳۴ میلیارد دلار است که این رمزارز را به ششمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار تبدیل می‌کند.


Source link

  • خانه
  • دیفای
  • ریپل ۸۰۰ میلیون توکن XRP را دوباره قفل کرد! قیمت افزایش می‌یابد؟

BirFun.Com