سرویس آوای انتظار به صورت آزمایشی و رایگان برای مشترکان همراه اول

دریافت بیتکوین رایگان هر نیم ساعت یکبار با سایت تائید شده ساتوشی هیرو

به گزارش دمساز احتمالا اغلب کسانی که مقصد تماس آنها مشترکان همراه اول باشد، متوجه تغییر جدید این اپراتور شده اند. آهنگی که به جای بوق انتظار پخش می شود و اغلب مشترکان نیز از فعال سازی این سرویس اظهار بی اطلاعی می کنند و البته شاید بتوان گفت این از جمله خوشایندترین تغییرات ناخواسته است که به مشترکان تحمیل می شود.

محمد مهدی عطوفی در گفت وگو با فارس در خصوص فعال سازی سرویس آوای انتظار برای برخی مشترکان دائمی همراه اول بدون درخواست مشترک، گفت: مقصود ما از فعال سازی آزمایشی این سرویس برای برخی مشترکان این بود که می خواستیم ببینیم سرویس آوای انتظار از نظر ذائقه مشتری چگونه است؛ زیرا در هر سرویس جدیدی که ارائه می شود تجربه مشتری بهتر از تجربه اپراتور است.

وی در پاسخ به این سوال که گویا سرویس به صورت رندوم و برای شماره هایی از هر ۸ کد همراه اول فعال شده، گفت: بله؛ فعال سازی به صورت تصادفی بوده و ار بین همه شماره ها اتنخاب شده است.

معاون بازاریابی و مشترکان شرکت ارتباطات سیار ایران در پاسخ به این سوال که همراه اول این سرویس را برای چه تعداد مشترک به صورت آزمایشی فعال کرده گفت: بخشی از مشترکانی که سرویس را دارند در نمایشگاه تله کام سرویس را فعال کرده اند و الان آمار اینکه برای چه تعداد فعال شده را در اختیار ندارم.

عطوفی همچنین در خصوص اینکه آیا آهنگ فعال شده برای همه مشترکان یکسان است، گفت: حدوداً ۱۰ آهنگ در نظر گرفته شده است که در صورت تمایل مشترک، فعال سازی، تغییر و غیرفعال سازی سرویس با ارسال یک پیامک انجام می شود.

وی در خصوص اینکه این سرویس تا چه زمانی فعال است، گفت: سرویس تا ابتدای زمستان (پایان دی ماه) برای مشترکان فعال خواهد بود؛ ضمن اینکه در این مدت استفاده از سرویس هیچ هزینه ای برای مشترک ندارد؛ اما پس از زمستان استفاده از سرویس آوای انتظار هزینه دار خواهد شد.

معاون بازاریابی و مشترکان شرکت ارتباطات سیار ایران در خصوص اینکه آیا هزینه سرویس برای مشترکان دائمی مانند مشترکان اعتباری است، گفت: هزینه سرویس آوای انتظار برای مشترکان اعتباری ۵۰۰ تومان در ماه اعلام شده؛ اما تعرفه برای مشترکان دائمی با توجه به شرایط یکسان سازی تعرفه، در آینده اعلام خواهد شد.