شیبا اینو عنوان «دومین رمزارز پرمعامله در سال ۲۰۲۳» را به خود اختصاص داد!


زمان مطالعه: ۲ دقیقه

ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) در سال ۲۰۲۳ توجه زیادی را به خود جلب کرد و از یک میم کوین به یک ابزار مفیدتر برای کاربران خود تبدیل شد.

در واقع، این موضوع توضیح می‌دهد که چرا SHIB همچنان توانسته جایگاه خود را در میان برترین‌های بازار حفظ کند. در حال حاضر، شیبا اینو با قیمت ۰.۰۰۰۰۱۰۳۴ دلار معامله می‌شود که در یک سال گذشته، یک رشد ۳۰ درصدی دارد.

وزیر ایکس (WazirX)، یک صرافی بزرگ ارز دیجیتال مستقر در هند، در گزارش پایان سال خود اعلام کرده که SHIB دومین رمزارز پرمعامله در سال ۲۰۲۳ بوده و از دیگر ارزهای دیجیتال بزرگ مانند اتریوم (ETH) و ریپل (XRP) بهتر عمل کرده است.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!
شروع


به گزارش وزیر ایکس، تنها رمزارزی که از نظر حجم معاملات از شیبا اینو پیشی گرفت، بیت کوین (BTC) بود.

وزیر ایکس همچنین بر ارتباط ویژه‌ای که کاربرانش با SHIB ایجاد کرده‌اند، تأکید نمود. شایان ذکر است که SHIB در سال ۲۰۲۲ در میان پرمعامله‌ترین رمزارزها در صرافی وزیر ایکس، رتبه سوم را به خود اختصاص داد و پس از بیت کوین و تتر (USDT) قرار گرفت.

علی‌رغم دستاوردهای قابل‌توجه در سال ۲۰۲۳، توسعه‌دهندگان شیبا اینو انتظار دارند که سال ۲۰۲۴ را با قدرت بیشتری ادامه دهند.

لوسی، مدیر بازاریابی شیبا اینو، اخیراً برنامه‌هایی را که این تیم برای SHIB دارد، فاش کرده که می‌تواند در بازار صعودی بعدی که احتمالا ناشی از تایید صندوق‌ قابل‌معامله در بورس (ETF) اسپات بیت کوین و خروج اتریوم از محدوه قیمتی خود و رشدهای متعاقب آن است، جان تازه‌ای به این میم کوین بسیار محبوب ببخشد.

کریپتو کالیو (Crypto Kaleo)، یک تحلیل‌گر بازار ارزهای دیجیتال نیز اخیراً اشاره کرده که رشد قیمت شیبا اینو، شبیه آنچه که در سال ۲۰۲۱ شاهد بودیم، دور از ذهن نیست.Source link