کمالوند:از حق آذربایجان نمی‌گذرم

دریافت بیتکوین رایگان هر نیم ساعت یکبار با سایت تائید شده ساتوشی هیرو

کمالوند: از شکایت ملوان خوشحالم؛ از حق آذربایجان نمی‌گذرم

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: از اینکه باشگاه ملوان اعتراض کرده خوشحالم و از حق مردم آذربایجان نمی‌گذرم.

فراز کمالوند در مورد شکایت باشگاه ملوان از وی به دلیل تحریک افکار عمومی و سوء استفاده قومیتی اظهار داشت: از اینکه خود باشگاه ملوان این قضیه را باز کرد خیلی خوشحالم و از آن استقبال می کنم. اتفاقا باشگاه تراکتورسازی هم شکایت خود را به کمیته انضباطی و سازمان لیگ اعلام کرده است.
وی افزود: هواداران ملوان دیگر قبح هر چه کار زشت بود را از بین برد. کجای دنیا سراغ دارید که فحش قومیتی را روی بنر بنویسند و با خود به ورزشگاه بیاورند. من متعجبم که چطور نیروی انتظامی جلوی این بنر را نگرفت و تا وقتی ما اعتراض نکرده بودیم این بنر را پایین نیاوردند.
سرمربی تیم تراکتورسازی ادامه داد: از قاضی شریفی می خواهم که به این پرونده ورود مستقیم کند. به هر حال از دو طرف یکی در حال دروغ گفتن است. ما فیلم تمام صحنه هایی که به قوم آذربایجان و بازیکنان تیم فحاشی می کردند را داریم. دو فیلمبردار در ورزشگاه داشتیم. من هم به هیچ وجه از این شکایت کوتاه نمی آیم. از حق خودم هم بگذرم از حق مردم آذربایجان نمی توانم بگذرم.

کمالوند تصریح کرد: تماشاگران ملوان همه گونه بی احترامی کردند و من مطمئن هستم وقتی فیلم این حواشی را به کمیته انضباطی ارائه کنیم محروم می شوند. جالب است که سرمربی این تیم در نشست خبری گفت از هواداران خود ممنون هستیم که حمایت کردند. از کی تا حالا فحش دادن حمایت می شود؟
وی در مورد اینکه باشگاه ملوان عنوان کرده کمالوند پیش از بازی با صحبت از داوری جو را خراب کرده است، گفت: من به گواه چاپ مصاحبه پورغلامی درست دو روز قبل از بازی با این تیم در جام حذفی می گویم که او گفته بود داوران در تبریز تحت فشار هستند. این مصاحبه در دو خبرگزاری و روزنامه های کثیر الانتشار چاپ شده است. آنها قضایا را ۱۸۰ درجه تغییر می دهند.

منبع : varzesh3.com