پیروزی تراکتور مقابل راه آهن؛ راه آسیایی شدن تراکتور هموارتر شد

دریافت بیتکوین رایگان هر نیم ساعت یکبار با سایت تائید شده ساتوشی هیرو

TractorFansPortal.Com. دیدار تیمهای تراکتور-راه آهن امروز (یکشنبه) با حضور قریب به ۲۰۰۰ نفر هوادار مشتاق تراکتور در ورزشگاه تختی تهران برگزار گردید تراکتور در دقیقه ی چهارم مسابقه با سانتر محمد ابراهیمی و ضربه ی سر داود دانش دوست دروازه ی راه آهن را فرو ریخت بعد از گل راه آهنی ها به صرافت جبران مافات افتادند ولی بازی هوشمندانه تراکتور علی الخصوص واکنشهای زیبای مهدی ثابتی که ستاره ی پرفروغ این دیدار و یکی از عوامل اصلی پیروزی تیمش بود آنان را ناکام گذاشت و در نهایت بازی با پیروزی ۱ بر صفر تراکتور به اتمام رسید. تراکتور با این برد ۳۱ امتیازی شد و به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به تیمهای سپاهان و مس در رده ی پنجم جدول باقی ماند. تراکتور در هفته ی بیستم لیگ برتر در روز پنجشنبه دوم دیماه به مصاف تیم همشهریش شهرداری تبریز در مسابقه ی حساس داربی آذربایجان خواهد رفت.

**********

حواشی بازی:

به گزارش خبرگزاری فارس، ناظران داوری برای گذراندن کلاس عملی خود امروز به همراه مسعود عنایت رئیس کمیته داوران در جایگاه خبرنگاران ورزشگاه تختی حضور پیدا کردند.

  • حضور پرشمار ماموران نیروی انتظامی و امنیتی در ورزشگاه تختی تهران از جمله موارد قابل توجه دیدار راه آهن و تراکتورسازی بود. تعداد ماموران بیشتر از هواداران حاضر در ورزشگاه است.
  • حدود هزار هوادار تراکتورسازی در ورزشگاه تختی تهران حاضر شدند و با زبان آذری تیم خود را تشویق می کنند.
  • ۱۰۰ نفر تماشاگر در رده سنی نوجوانان برای تشویق راه آهن به ورزشگاه تختی تهران آمده بودند. این مسئله موجب شده بود که هواداران تراکتورسازی شعار ” راه آهن مهدکودکی” را سر دهند و این باعث واکنش هواداران راه آهن شد.
  • جاسم کرار که به دلیل محرومیت از سوی کمیته انضباطی نمی توانست در این مسابقه باشد، با لباس شخصی در جایگاه ویژه حاضر شد. طرفداران تراکتورسازی با دیدن مهاجم عراقی خود به سمت وی هجوم آوردند و ماموران نیروی انتظامی برای نظم دادن به این شرایط وارد عمل شدند.
  • در این مسابقه هوادار تراکتور بارها و بارها شعار “راه آهن به شهر ما خوش آمدی” را سر دادند

 

**********

جدول رده بندی لیگ برتر:
۱- ذوب آهن اصفهان ۳۹ امتیاز
۲- استقلال تهران ۳۴ امتیاز(یک بازی کمتر)
۳- سپاهان اصفهان ۳۱ امتیاز- تفاضل گل ۱۵+(۲ بازی کمتر)
۴- مس کرمان ۳۱ امتیاز ۹+
۵- تراکتورسازی تبریز ۳۱ امتیاز- تفاضل گل ۸+

……………….
۱۷-  پیکان قزوین ۱۸ امتیاز – تفاضل گل ۱۰-
۱۸-  استیل آذین ۱۸ امتیاز – تفاضل گل ۱۷-

**********

پورتال هواداران تراکتور این پیروزی ارزشمند را به هواداران تبریک می گوید.