۱ میلیارد ریپل در روز اول سال ۲۰۲۴ آزاد شد! واکنش قیمت چه بود؟


زمان مطالعه: ۲ دقیقه

ریپل، پیشگام در راه‌حل‌های رمزارزی شرکتی که پایبند به یک برنامه زمان‌بندی‌شده برای آزادسازی توکن‌ است، ۱ میلیارد توکن XRP را از حساب‌های امانی خود در ۱ ژانویه ۲۰۲۴ منتشر کرد.

این اقدام تکراری ریپل که در ابتدای هر ماه اتفاق می‌افتد، این بار شامل سه تراکنش جداگانه بود که به طور موثر، مقدار مشخصی از نقدینگی را به بازار ارزهای دیجیتال تزریق کرد.

این سه تراکنش شامل ورود به ترتیب ۱۰۰ میلیون، ۴۰۰ میلیون و ۵۰۰ میلیون XRP به ارزش ۶۱.۱۴ میلیون، ۲۴۴.۵۷ میلیون و ۳۰۵.۷۱ میلیون دلار به بازار بود.

Ramzarzبا ۱۰ هزار تومان ترید رو شروع کن!
تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!
شروع


لازم به ذکر است که ریپل برای اطمینان از توزیع مهارشده و ثبات بازار XRP، سیستم اسکرو (Escrow) را در پایان سال ۲۰۱۷ اجرا کرد.

با تخصیص ۵۵ میلیارد توکن XRP در یک سری از حساب‌های امانی که هر کدام یک میلیارد ریپل را در خود جای داده‌اند، توزیع مهارشده توکن‌ها برای ۴۲ ماه آینده طراحی شده که احتمالاً تا اواسط سال ۲۰۲۷ به پایان می‌رسد.

واکنش اولیه بازار نسبت به آزادسازی توکن توسط ریپل، کاهش ۲ درصدی قیمت XRP بود. البته از آن زمان ریپل ریزش خود را جبران کرده و در حال حاضر با قیمت ۰.۶۱۴ دلار معامله می‌شود که نشان‌دهنده افت کوچک ۰.۳ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته است.

این انعطاف‌پذیری، همراه با راهبرد توزیع شفاف و قابل پیش‌بینی توکن ریپل، باعث ایجاد خوش‌بینی در بین سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان به XRP شده است.


Source link

BirFun.Com