بررسی و معرفی CryptoGpt به همراه ایردراپ کریپتو جی بی تی

بروزرسانی: فرصت مشارکت در این پروژه تمام شده است و توکن ها توزیع شد. پیشنهاد میکنم ایردراپ های جدید رو مشاهده کنید.

انقلاب هوش مصنوعی برای میلیاردها کاربر cryptogpt لایه zk 2 است که به شما امکان می‌دهد کسب درآمد از داده‌های ai خود را در اختیار داشته باشید و هر کار روزانه خود را به منبع درآمد تبدیل کنید.

فرصت مشارکت در پروژه کریپتو جی پی تی، تمام شده است. پیشنهاد میکنم سایر مطالب جدیدتر رو مطالعه کنید.

داده و هوش مصنوعی
داده ها ستون فقرات اقتصادی عصر دیجیتال هستند. بزرگترین شرکت های فناوری مدرن به لطف جمع آوری کارآمد و کسب درآمد از داده های کاربران ساخته شده اند. Big Tech Meta، Google، Amazon در قلب کسب و کارهای داده ای هستند که داده های کاربران را به تبلیغ کنندگان می فروشند تا به با ارزش ترین شرکت های جهان تبدیل شوند.

با این حال، انتظار می‌رود که داده‌ها به دلیل رونق هوش مصنوعی (AI) که بخش فناوری در دهه‌های آینده تجربه می‌کند، ارزشمندتر شوند. هوش مصنوعی برای آموزش الگوریتم‌های پیچیده‌تر به داده‌های پیشرفته‌تری نیاز دارد – شرکت‌هایی که داده‌های با کیفیت بالا ارائه می‌کنند از مزایای این افزایش تقاضا بهره‌مند خواهند شد.

cryptogpt

بلاک چین به عنوان وسیله ای برای نوآوری در تمرکززدایی قدرت، فناوری، سرمایه، تصمیم گیری و سایر جنبه های کسب و کار مدرن ظهور کرد. در میان بسیاری از برنامه‌های بلاک چین، توکن‌سازی بیشترین مورد استفاده و کاربرد روزانه را دارد.

توکن‌سازی به فناوری بلاک چین اجازه می‌دهد تا به پذیرش انبوه برسد – کاربران در نهایت انگیزه‌ای برای تعامل با پروتکل‌های جدید پیدا کردند. توکن‌سازی باعث ایجاد مدل‌های «کسب درآمد» شد که سریع‌ترین راه برای کاربران داخلی در web3 شد. استارت‌آپ Move-to-Earn STEPN طی ماه‌ها ۵ میلیون کاربر داشت، در حالی که بازی Play-to-Earn Axie Infinity به ۳ میلیون کاربر در کل رسید.

اما یک مشکل بزرگ با استارت‌آپ‌های توکن‌شده «کسب درآمد» وجود دارد – آنها ناپایدار هستند و تورم نمادین بی‌نهایت را تجربه می‌کنند. این امر به این دلیل است که نرخ ورود کاربران به ناچار کاهش می یابد و سرمایه جدید وارد اقتصاد نمی شود.

تنها راه برای رفع تورم بی نهایت در کسب درآمد، داشتن یک پایه قوی درآمد است که پشتوانه پرداخت به کاربران باشد.

اولین اکوسیستم پایدار «برای کسب درآمد» که به کاربران در ازای به اشتراک گذاشتن داده های روزانه خود در مارکتپلیس های داده (دیتا)، پرداخت میکند.

ابزاری فوق العاده برای نتایج فوق العاده.

CryptoGPT، مانند ChatGPT، بر خلاف سایر پروژه‌های هوش مصنوعی مبتنی بر بلاک چین، با هدف پذیرش خرده‌فروشی انبوه است. این یک فرصت بکر بازار را پیس رویمان می گذارد : ورود به بازار از طریق برنامه های مصرف کننده. با توجه به کانال‌های بازاریابی بومی وب ۳ و پیشنهاد ارزش، ما قبلاً برنامه‌هایی را در بازی، تناسب اندام، آموزش، مسافرت و سایر بخش‌های عمودی نصب کرده‌ایم. این به عنوان سنگ بنای محصولات اکوسیستم آینده، از جمله Data Capsule NFT، Launcher، SDK و Core عمل می‌کند.

CryptoGPT یک شبکه بلاک چین Layer2 است. زیرمجموعه‌ای که پیش‌بینی می‌شود چرخه صعودی بعدی را رهبری کند – به لطف حرکت اخیر اتریوم به مدل Proof-of-Stake، که اعتقاد بر این است که موارد استفاده L2 را تسریع می‌کند.

در حقیقت، بیشتر Layer2 ها بر اساس معیارهای تکنولوژی حاشیه ای رقابت می کنند – در یک رقابت تا پایین برای سرعت تراکنش، هزینه، توان عملیاتی و مقیاس پذیری. در حالی که این موارد ضروری هستند، ارزشی که باید بیشتر نمایان شود به دست نمی آید.

بلاک چین های رقیب Layer2 معمولاً از وجود تمایز گسترده در سایر بخش های عمودی – یعنی بازاریابی، توسعه کسب و کار و نوآوری در مدل کسب و کار غافل می شوند.

CryptoGPT مدل کسب و کار اصلی بلاک چین ها را متحول می کند.
کریپنو جی بی تی با ارائه راه‌های جدید به برنامه‌ها و کاربران برای کسب درآمد و تولید چیزی که قبلاً دارند، قفل پذیرش انبوه را باز می‌کنیم: داده‌ها. این یک انتخاب غیرمعمول برای برنامه‌ها است که به راحتی از طریق CryptoGPT SDK به اکوسیستم بپیوندند و روی آن نصب شوند، زیرا می‌توانند جریان‌های جدیدی از درآمد را که هرگز تصور نمی‌کردند به دست آورند.

crypto gpt

ایردراپ CryptoGpt

ایردراپ کریپتو جی پی تی با معرفی کاربران تا ۱۰۰۰ دلار پاداش و NFT میده و ارزش ایردراپ CrypyoGPT با در نظر گرفتن اینکه موج توجه به پروژه های مرتبط با هوش مصنوعی خیلی زیاد شده و به نظر میاد قیمت پاداش هایی که از کریپتو GPT بدست میاد، بتونه چندین برابر هم بشتر بشه.

برای ثبت نام در ایردراپ کریپتو جی پی تی و داشتن دسترسی اولیه رو لینک ایردراپ cryptogpt کلیک کنید.

https://zaya.io/cryptogpt

در صفحه باز شده، مشخصات خودتون (شامل اسم و ایمیل) رو وارد کنید، تا لینک معرفی اختصاصی خودتون رو دریافت بکنید.

وقتی اطلاعات خودتون رو ثبت کردید، از برنامه ثبت نام کریپتو GPT برای شما یک ایمیل به شکل زیر میاد که از شما خواسته جهت نهایی شدن عضویتتون شبکه اجتماعی توئیتر و تلگرام کریپتو جی بی تی رو فالو کنید.

ایردراپ cryptoGpt