kara star game

کسب درآمد از بازی karastar به همراه جایزه NFT به مدت محدود

ایردراپ 2000 دلاری و IDO بازی متایوفو (فرصت شرکت تا 9 اردیبهشت 1401) 👌

بازی بلاکچین کارا استار kara star که از دسته بندی بازی های برای کسب درآمد هست و بسیار شبیه به بازی اکسی اینفینیتی داری سه کاراکتر به نام کارا kara در این بازی هست که در این بازی مبارزه میکنند و امتیاز و آیتم های بدست میاورند که قابل فروش و معامله هست.

سازندگان بازی karastar کارا استار تا تاریخ ۲۷ آبان رویداد point plan ترتیب دادن که با ثبت نام ۲۰ امتیاز و سه کارا (مثل اکسی) میتونید دریافت کنید که قیمت هر kara در مارکت پلیس بازی حدود ۱۰ دلار هست در این روزها.

میزان کل پاداشی که در نظر گرفته شده ۵۰۰٫۰۰۰ $ دلار هست در رویداد پوینت پلن که استخر پاداش قابل توجهی هست.

این چند روزی که من بازی رو در نظر دارم تعداد کاربران به طرز عجیبی داره میره بالا و احتمالا ۳ کارا که رایگان دریافت میکنیم میتونه ارزش خیلی بالاتری داشته باشه.

برای انجام این بازی و کسب درآمد از بازی karastar نیاز به هیچ هزینه نیست و به اصطلاح Free to play , and paly to earn هست.

این بازی هم برای ویندوز و هم برای اندروید و ios عرضه شده که باعث استقبال قشر زیادی از کاربران شده و جامعه بیشتری رو تحت پوشش قرار میده.

kara star

برای مشاهده سایت روی این لینک کلیک کنید.

https://zaya.io/karastar

روی گزینه Get in now کلیک کنید و به وسیله ایمیل ثبت نام کنید و ایمیل تون رو تائید کنید و با کیف پول متامسک خودتون رو به سایت کارا استار وصل کنید. من از مرورگر Brave استفاده میکنم و موردی در اتصال کیف پول متامسک به karastar وجود نداشت.

چند بار متامسک از شما میخواد برای اتصال به سایت و اضافه شدن شبکه karastar به لیست نتورک ها و دریافت ۱۰Xdai تائید کنید.

و بازی کارا استار ما را با آدرس کیف پول و ایمیل میشناسه.

روی گزینه Mine در منوهای سایت مراجعه کنید و سپس به بخش inventory مراجعه کنید.

در این بخش روی گزینه Get faucet کلیک کنید، سه تا جعبه (کارا) هدیه میده و یا تایمر ۱۰ دقیقه ای فعال میشه که بعد از اون گزینه collect kara رو بزنید.

بدون ۳ کارا (مثل اکسی) نمی تونید بازی کنید و کسب درآمد کنید، پیشنهاد میکنم کارا های خودتون رو نفروشید فعلا تا بتونید به صورت رایگان بازی کنید و درآمد کسب کنید.

اگر تو بخش inventory کارا نمایش داده نشد ، یک بار توی بازی لاگین بشید و چند تا تَسک انجام بدید و دوباره امتحان کنید و کالکت کارا کنید تا کارکترهای خودتون رو تو بازی بتونید ببینید.

برای بازی کردن در صفحه اصلی سایت با توجه سیستم خود، ویندوز یا موبایل برنامه رو دانلود کنید.

https://zaya.io/karastar بازی karastar کارا استار