kara star game

کسب درآمد از بازی karastar به همراه جایزه NFT به مدت محدود

بازی بلاکچین کارا استار kara star که از دسته بندی بازی های برای کسب درآمد هست و بسیار شبیه به بازی اکسی اینفینیتی داری سه کاراکتر به نام کارا kara در این بازی هست که در این بازی مبارزه میکنند و امتیاز و آیتم های بدست میاورند که قابل فروش و معامله هست.

سازندگان بازی karastar کارا استار تا تاریخ ۲۷ آبان رویداد point plan ترتیب دادن که با ثبت نام ۲۰ امتیاز و سه کارا (مثل اکسی) میتونید دریافت کنید که قیمت هر kara در مارکت پلیس بازی حدود ۱۰ دلار هست در این روزها.

میزان کل پاداشی که در نظر گرفته شده ۵۰۰٫۰۰۰ $ دلار هست در رویداد پوینت پلن که استخر پاداش قابل توجهی هست.

این چند روزی که من بازی رو در نظر دارم تعداد کاربران به طرز عجیبی داره میره بالا و احتمالا ۳ کارا که رایگان دریافت میکنیم میتونه ارزش خیلی بالاتری داشته باشه.

برای انجام این بازی و کسب درآمد از بازی karastar نیاز به هیچ هزینه نیست و به اصطلاح Free to play , and paly to earn هست.

این بازی هم برای ویندوز و هم برای اندروید و ios عرضه شده که باعث استقبال قشر زیادی از کاربران شده و جامعه بیشتری رو تحت پوشش قرار میده.

kara star

برای مشاهده سایت روی این لینک کلیک کنید.

https://zaya.io/karastar

روی گزینه Get in now کلیک کنید و به وسیله ایمیل ثبت نام کنید و ایمیل تون رو تائید کنید و با کیف پول متامسک خودتون رو به سایت کارا استار وصل کنید. من از مرورگر Brave استفاده میکنم و موردی در اتصال کیف پول متامسک به karastar وجود نداشت.

چند بار متامسک از شما میخواد برای اتصال به سایت و اضافه شدن شبکه karastar به لیست نتورک ها و دریافت ۱۰Xdai تائید کنید.

و بازی کارا استار ما را با آدرس کیف پول و ایمیل میشناسه.

روی گزینه Mine در منوهای سایت مراجعه کنید و سپس به بخش inventory مراجعه کنید.

در این بخش روی گزینه Get faucet کلیک کنید، سه تا جعبه (کارا) هدیه میده و یا تایمر ۱۰ دقیقه ای فعال میشه که بعد از اون گزینه collect kara رو بزنید.

بدون ۳ کارا (مثل اکسی) نمی تونید بازی کنید و کسب درآمد کنید، پیشنهاد میکنم کارا های خودتون رو نفروشید فعلا تا بتونید به صورت رایگان بازی کنید و درآمد کسب کنید.

اگر تو بخش inventory کارا نمایش داده نشد ، یک بار توی بازی لاگین بشید و چند تا تَسک انجام بدید و دوباره امتحان کنید و کالکت کارا کنید تا کارکترهای خودتون رو تو بازی بتونید ببینید.

برای بازی کردن در صفحه اصلی سایت با توجه سیستم خود، ویندوز یا موبایل برنامه رو دانلود کنید.

https://zaya.io/karastar بازی karastar کارا استار