معرفی و آموزش شرکت در IDO و ایردراپ متایوفو metaUFO

متاورس یوفو یا همان متایوفو (MetaUFO) یک پلتفرم غیرمترکز برای بازی ارز دیجیتال به سبک بازی کن و کسب در آمد کن play-to-earn و آیتم های NFT و دیفای و استیک کردن هست.

تلفیق دنیای مجازی و دنیای واقعی به ما تجربه و فرصت های جدیدی میده

کاربران و بازیکنان متایوفو میتونند کارکترهای قابل بازی به صورت ان اف تی در بازی متاورس یوفو مینت کنن که MetaUFO بهش میگیم.

ایردراپ متایوفو metaufo

بازی تم جذابی داره و مبارزه با بیگانه ها رو شامل میشه و با انجام دادن تسک های روزانه، پاداش های در نظر گرفته شده همچنین امکان بالا بردن رتبه و امتیاز طبق اطلاعاتی که در وایت پیپر پروژه هست ، میتونیم در مارکت پلیس اقدام به خرید و فروش و کسب درآمد از کارتهای خودمون داشته باشیم.

MetaUFO روی بلاکچین شبکه بایننس هست، بعد از شرکت در ایردراپ یا خرید در IDO با این آدرس میتونید این توکن رو در کیف پول تراست والت یا متامسک خودتون مشاهده کنید

MetaUFO Contract Address

Network: Binance Smart Chain
MetaUFO Contract Address: 0x2ad7F18DcFA131e33411770A9c6c4fe49b187Bc2
Name: MetaUFO
Symbol: MetaUFO

Decimals: 18

ارز metaufo

برای بدست آوردن توکن MetaUFO از دو طریق میتونیم اقدام کنیم.

MetaUFO ایردارپ
  • خرید از بخش IDO ، که با ارز bnb خرید میشه و طی چند ساعت توکن ها به حسابتون واریز میشه و کاربران ایرانی مشکلی با خرید ارز متایوفو ندارن
  • دریافت ایردراپ متایوفو

برای مشاهده سایت متایوفو روی این لینک کلیک کنید. اگر کاربر کیف پول تراست والت هستید این لینک رو در بخش daps کیف پول خودتون کپی کنید.

https://zaya.io/metaufo

بعد از لود کردن سایت اتصال به کیف پول شما درخواست میشه و بعد از تائید وارد پنل شما میشه و امکان خرید در بخش IDO با ارز bnb و همچنین شرکت در ایردراپ با زدن گزینه join airdrop وجود داره.

آموزش شرکت در IDO و ایردراپ metaufo

پروژه متاورس یوفو ۱۰۰ درصد کامیونیتی محور بوده و توتال سوپلای آن ۱۰ میلیارد عدد هست. و برای بدست آوردن متایوفو با خرید و استیک این توکن لازمه و نیاز به بازی کردن متایوفو هست. که کاربرد این توکن رو افزایش میده و تقاضا رو در اکوسیستم بازی برای این توکن میبره بالا که موجب افزایش قیمت توکن متایوفو میتونه بشه.

برای ادغام کارکترهای داخل بازی نیاز امتیازهای ویژه ای هست که با فعالیت و امتیازهای روزانه به کاربران تعلق میگیره و باعث نرخ مشارکت روزانه بالا به بازی و سایت و فروشگاه بازی متاورس یوفو خواهد شد.

برای شرکت در ایردراپ به ربات متایوفو پیام بدید

https://t.me/MetaUFO_AIRDROP_BOT

بعد از پیام دادن به ربات ایردراپ متایوفو از شما میخواد عضو گروه و کانال تلگرام بشید و توئیتی که میده ریتیوئیت کنیم و لینک اون رو به ربات وارد کنیم تا به ما کدی میده ربات، اون کد رو در سایت وارد میکنیم و موجودی ۵۰۰۰ توکن متایوفو پاداش تعلق میگیره. که از کادر سمت راست میتونیم claim کنیم و بنا به گفته تیم متایوفو در عرض ۷۲ ساعت توکن ها به کیف پول شما واریز خواهد شد.(توکن های من کمتر از دو ساعت واریز شد)

با معرفی دوستان خودتون میتونید به ازای هر دوست ۲۰۰۰ توکن متایوفو دریافت کنید.

IDO در سه فاز انجام میشه که به ترتیب قیمت عرضه توکن متایوفو به این ترتیب افزایش پیدا میکنه:

Round 1: Starts March 28 and ends April 28.Initial Liquidity Offering 1 (IDO 1) Amount Token: 1,000,000,000 $MetaUFO – 10% of Total Supply 👽Softcap: 500 BNB 👽Hardcap: 3000 BNB 👽Max Spend Per Account = 35 BNB 👽IDO rate: 0.00004BNB/1MetaUFO 👽Pancakeswap listing rate:0.0005BNB/1MetaUFO

Round 2: Starts April 28 and ends May 28.Amount Token:1,000,000,000 $MetaUFO – 10% of Total Supply 👽Softcap: 500 BNB 👽Hardcap: 3000 BNB 👽Max Spend Per Account = 35BNB 👽IDO rate: 0.00006BNB/1MetaUFO

Round 3: Starts May 28th and ends June 28th.Amount Token:1,000,000,000 $MetaUFO – 10% of Total Supply 👽Softcap: 500 BNB 👽Hardcap: 3000 BNB 👽Max Spend Per Account = 35BNB 👽IDO rate: 0.00008BNB/1MetaUFO

لینک وایت پیپر متا یوفو

مشاهده چارت قیمتی ارز metaufo

قیمت ارز دیجیتال متایوفو در PooCoin

با شرکت در ایردراپ (پیام دادن به ربات و درج کد در سایت) متایوفو metaufo 5000 عدد توکن به کیف پول شما واریز میشه که با قیمت فعلی متایوفو که میتونید در لینکهای بالا ببینید ۱۴ سنت هست.۰٫۱۴$ ضربدر ۵۰۰۰ میشود حدود ۷۰۰ دلار !

شما از کاربران اولیه هستید که با متایوفو آشنا میشید. قبلا از طرف ما ایردراپ و آی سی او پروژه های همچون سولانا (۲۰عدد)، پوینت پی، سولانیوم ، وان سول معرفی شده و سودهای خوبی نصیبمون کرده. برای دیدن مطلب مربوط به هر یک از پروژه های نام برده شده بالا روی آن میتونید کلیک کنید. (سودهای که تو فرصتهای سالی یکی دو بار پیش میاد)

اگر شما هم قصد خرید این توکن رو دارید هر چه زودتر این کار رو بکنید،چون هر فاز که IDO این بازی میگذره توکن ها به قیمت بالاتری عرضه میشوند و البته با تحقیق و مسولیت خودتون.

همچنین رمزارز متایوفو در پنکیک سواپ لیست شده است

بررسی از پروژه متاورس یوفو در سایت wealthquint قرار داده که میتونید از این لینک مشاهده کنید.

https:// zaya.io/metaufo

برای شرکت در ایردراپ یا خرید توکن متایوفو در راند دوم تا ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ فرصت دارید و توکن های ایردراپ اویل تیر آنلاک خواهد شد. و هر ماه میتوان ده درصد از دارایی کیف پول رو آزاد کرد.