پنگی کوین

معرفی ارزدیجیتال PENGY میم کوین پنگوئن

PENGY یک سکه میم کوین جامعه محور است که از پایه با یک جامعه واقعی ساخته شده است. دنیای میم های رمزنگاری همیشه توسط سگ ها (دوج کوین، شیبا و ..) و اخیراً قورباغه ها (pepe) به اوج میرسد. بیایید آن را به دوره ای تبدیل کنیم که در آن پنگوئن ها به حیوان جدید تبدیل شوند. از نظر علمی، پنگوئن ها نمی توانند پرواز کنند، اما با PENGY ما باعث می شویم که پنگوئن ها در یک جامعه پر جنب و جوش پر از میم ها، حالات خوب و نمودارها پرواز کنند.

pengycoin

ارزدیجیتال پنگی (پنگوئن) در زمان عرضه اولیه برای ۵۰۰ کاربر با بیشترین امتیاز در دسترس هست.

زمان فروش اولیه رمزارز پنگوئن نیمه اول مرداد سال ۱۴۰۲ هست، هر کدام از کاربران محدودیت خرید به میزان ۰٫۲ اتریوم را دارند.

بنیان گذار این میمکوین، قبلا ارزدیجیتال دیگری را به وجود آورده بود که در زمان بیشترین ارزش، اندازه کلی بازار آن به ۸۸ میلیون دلار رسیده بود.

آدرس سایت میم کوین پنگوئن: https://www.pengy.lol

توئیتر رسمی ارزدیجیتال پنگی pengy : https://twitter.com/pengycoin

هاردکپ اولیه ارزدیچیتال پنگوئن مبلغ ۹۰ هزار دلار در نظر گرفته شده است. نکته جالب در مورد نحوه توزیع توکن های پنگی (pengy) هست. تیم سازنده سهمی از توکن های پنگوئن کوین ندارند.

ارزدیجیتال پنگوئن

توجه داشته باشید PENGYCOIN ($PENGY) یک میم سکه بدون ارزش ذاتی یا انتظار بازگشت مالی است. هیچ تیم یا نقشه راه رسمی وجود ندارد زیرا یک پروژه کاملاً مبتنی بر جامعه است. سرمایه گذاری در این پروژه ریسک بالایی دارد. همه چیز در مورد PENGYCOIN فقط برای اهداف سرگرمی است.

نقشه راه رمزارز پنگوئن pengy

پنگوئن کوین میتواند باعث جلب توجه به موضوع گرمایش جهانی و ذوب شدن یخ های قطب بشود. گرم شدن زمین باعث به خطر افتادن تعداد زیادی از جانداران از جمله پنگوئن ها شده است.

هنوز برای وایت لیست شدن وقت هست و میتوانید از لینک زیر به مجموعه میمکوین پنگی (پنگوئن) در سایت zealy مراجعه کنید.