Piratos P2E

بازی Piratos پیراتوس، کسب تتر تا هفته ی ۲۰ دلار فقط با یک کلیک روزانه

بروزرسانی ۱۸ مهر

رویداد اول بازی پیراتوس تمام شد و بیشتر از ۸۵ هزار کاربر با پروژه بازی بلاکچین پیراتوس تعامل داشتن. در اولین رویداد بازی Piratos سه هزار NFT و ۵۰۰۰ تتر توزیع شد. رویداد دوم از هفته ی آینده شروع میشه و امتیازات مرحله قبل هم لحاظ میشه. پیشنهاد میکنم در سایت گیم پیراتوس ثبت نام کنید و امتیازات خودتون رو تبدیل به تتر USDT کنید.

Piratos.gg یک پلتفرم بازی انقلابی جدید است که به بازیکنان اجازه می دهد در حین انجام بازی های مورد علاقه خود پول واقعی کسب کنند. این پلتفرم که در حال حاضر در مرحله آزمایشی است، در بین گیمرهایی که به دنبال تجربه بازی جذاب تر و با ارزش تر هستند، طرفداران قابل توجهی به دست آورده است.

Piratos.gg پیراتوس چگونه کار می کند؟ این پلتفرم از یک سیستم پاداش منحصر به فرد استفاده می کند که به بازیکنان اجازه می دهد برای انجام وظایف و چالش های مختلف در بازی امتیاز کسب کنند. سپس این امتیازها را می توان با پول واقعی معاوضه کرد و به بازیکنان انگیزه مالی برای ادامه بازی و بهبود مهارت های خود می دهد.

بازی ارزدیجیتال پیراتوس Piratos

یکی از ویژگی های کلیدی Piratos.gg تمرکز آن بر مشارکت اجتماعی است. این پلتفرم بازیکنان را تشویق می‌کند تا برای تکمیل چالش‌ها و دستیابی به اهداف مشترک با یکدیگر همکاری کنند و حس رفاقت و همکاری را ایجاد کند که اغلب در تجربه‌های سنتی بازی وجود ندارد.

یکی دیگر از مزایای اصلی Piratos.gg دسترسی آسان به آن است. این پلتفرم برای بازی کاملاً رایگان است و هیچ پولی برای برنده شدن جوایز وجود ندارد که نگران آن باشید. این بدان معناست که بازیکنان با هر سطح مهارت و تجربه می توانند بدون نیاز به خرج کردن یک پنی، مشارکت کنند و جوایزی کسب کنند.

پیراتوس Piratos.gg در حال حاضر عناوین محبوب مختلفی از جمله Fortnite، League of Legends و Overwatch را ارائه می دهد. با این حال، این پلتفرم دائماً در حال به‌روزرسانی و اضافه کردن بازی‌های جدید است، بنابراین همیشه چیز جدیدی برای انتظار داشتن از بازی وجود دارد.

Piratos play to earn

نحوه کسب درآمد از بازی پیراتوس Piratos

چگونه می توانیم با Piratos.gg شروع کنیم؟ به وب سایت پلتفرم بروید و با اکانت جیمیل خود ثبت نام کنید. بعد از ثبت نام می‌توانید بازی‌های موجود را مشاهده کنید و بلافاصله شروع به بازی کنید. همانطور که چالش ها را کامل می کنید و امتیاز کسب می کنید، می توانید آنها را با پول واقعی از طریق سیستم پاداش پلتفرم معامله کنید.

طبق تصویر بالا، بعد از وارد شدن به سایت، زیر نقشه یک تایمر با فرصت ۸ ساعت هست که برای کسب بیشترین امتیاز بهتره روزانه کلیک کنیم و میتوانیم امتیازات بدست آمده را به تتر USDT تبدیل کنیم. برای برداشت درآمد آدرس تتر خودتون رو شبکه اسمارت چین بایننس BEP20 رو وارد کنید.

سه روز اول به صورت روزانه ۱۰ امتیاز، ۳ روز دوم ۲۰ امتیاز، و بعد از هفته ی اول، روزانه امکان دریافت ۵۰ امتیاز وجود دارد. اگر روزی به سایت مراجعه و کلیک انجام نشه، دوباره امتیازات از ۱۰ امتیاز روزانه شروع میشه. حداقل برداشت درآمد از بازی پیراتوس ۱ تتر هست و هر ۱۰۰ امتیاز معادل یک دلار است. به بازیکنان گیم Piratos از کلمه Pirates هم استفاده می کنند.

لینک ثبت نام در بازی Piratos:

www.piratos.gg

پیراتوس Piratos.gg یک پلتفرم بازی جدید نوآورانه است که تجربه منحصر به فرد و ارزشمندی را برای بازیکنان ارائه می دهد. Piratos.gg با تمرکز بر مشارکت اجتماعی، دسترسی و بازی رایگان، میتواند صنعت بازی را متحول کند. پس پیشنهاد میکنم امروز در Piratos.gg ثبت نام کنید و با بازی کردن، درآمد کسب کنید.

لینک عضویت و کسب رتبه در پلتفرم Zealy:

zealy.io